Biuro Rachunkowe Piła Księgowa Księgowość Księgowy Biuro Księgowe w Pile Danuta Lauterbach Biuro Podatkowe Firm Spółek Biura Rachunkowe Pomoc Księgowa Biura Podatkowe Księgowe Usługi Rachunkowe Obsługa Rachunkowa Wałcz Złotów Chodzież Trzcianka Biura Rachunkowe Czarnków Wyrzysk Jastrowie Ujście Wągrowiec Szczecinek

Kilka słów o mnie i moim doświadczeniu

O mnie

Jako profesjonalna księgowa kieruję się Kodeksem Zawodowej Etyki w Rachunkowości.
W tym celu przestrzegam podstawowych zasad, do których zalicza się:

uczciwość, obiektywizm, należyta staranność, zachowanie tajemnicy informacji, profesjonalne postępowanie.

Polecam swoje usługi.

Doświadczona księgowa

Danuta Lauterbach

Danuta Lauterbach jestem doświadczoną księgową z wieloletnim stażem. Posiadam certyfikat ksiegowy nr 17446/20007 który uprawnia mnie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracę zawodową w pełnej ksiegowości (księgi handlowe) rozpoczęłam w 2001r., ponadto od 2009r. prowadzę własne biuro rachunkowe.

Wieloletnie doświadczenia w księgowości przekłada się na wysoką jakość usług. Zadbam o każdy szczegół Państwa księgowości. Będą Państwo mieć pewność, że Wasza księgowość jest doskonale prowadzona, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i standardami rachunkowości.

Dzięki moim kompetentnym usługi księgowe zostaną przeprowadzone sprawnie, eliminując ryzyko błędów i pomyłek. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i trendami w dziedzinie rachunkowości. Dbam o indywidualny rozwój, który służy moim klientom. Możesz być pewny, że Twoje finanse będą w dobrych rękach.

Rozumiem, że każda firma jest odmienna i ma swoje szczególne wymagania. Dlatego polecam indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładnie przeanalizuję specyfikę Twojej działalności, aby zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań. Niezależnie od tego, czy jesteś małym czy średnim przedsiębiorcą, zapewniam kompleksową obsługę, dostosowaną do Twojej branży. Moim celem jest zapewnienie pomocy, która przynosi realne korzyści i przyspiesza rozwój Twojego biznesu.

Przede wszystkim mogę pełnić rolę pośrednika między klientem a ZUS, zajmując się bieżącym prowadzeniem rozliczeń. Odpowiedzialność za prawidłowe złożenie deklaracji przechodzi na mnie, na biuro rachunkowe, które dba o to, aby wszystkie formalności były dopełnione w terminie i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Moje biuro rachunkowe oferuje klientom szereg usług związanych z obsługą ZUS. Korzystanie z takich usług może przyczynić się do oszczędności czasu, uniknięcia pomyłek i zapewnienia pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Scroll to Top